Niedziela 21.12.2014 
Godzina: 14:19
  » Strona główna
  » Transmisja z Kościoła
  » Cmentarz Nowy
  » Cmentarz Stary
  » Historia Baszni pani Zofii Antonik
  » Historia Miejscowości
  » Historia Parafii
  » Kronika Parafii 1939 - 76
  » Kronika Parafii 1976 - 85
  » Kronika parafii 1985 - 97
  » Kronika Parafii 1998-2006
  » Kronika Parafii 2007- 13'
  » Nasz Patron
  » Nasza Parafia
  » Ogłoszenia Parafialne
  » Wiadomości
  » Kościoły
  » Grupy Parafialne
  » Pasterze Parafii
  » Galeria Zdjęć
  » Księga Gości
  » Księga Modlitw
  » Kontakt
  » Linki
wirtualny spacer

  » Porządek Mszy Św.
Niedziela
8:00 - Basznia Dolna
8:00 - Dąbrowa
09:30 - Borowa Góra
10:00 - Podlesie
10:00 - Tymce
11:30 - Basznia Dolna
Dzień powszedni
19:00 - Basznia Dolna
Kancelaria Parafialna czynna jest od poniedziałku do soboty godzinę przed i godzinę po Mszy św.

 Licznik:
  » WIADOMOŚCI: KONCERT ZESPOŁU FULL POWER SPIRIT
KONCERT ZESPOŁU FULL POWER SPIRIT
pt. “Znajdź pomysł na siebie”
5 kwietnia 2009 r., godz. 19:30
Sala Teatralna w podziemiach Konkatedry w Lubaczowie ul. Kościuszki 2

Koncert w ramach obchodów Dni Młodych oraz na rozpoczęcie Rekolekcji wielkopostnych dla młodzieży.
Zespół zagra w składzie: FPS - rap, prykONE - beat-box, DJ Ike - gramofony, Olga Szomańska - vocal
Więcej o zespole: www.myspace.com/fullpowerspirit

Organizator:
Parafia p.w. św. Stanisława BM w Lubaczowie
Centrum Duszpasterstwa Młodzieży przy Konkatedrze w Lubaczowie

Współorganizator:
Urząd Gminy Lubaczów
Miejski Dom Kultury w Lubaczowie

Patronat:
Gminna Komisja Przeciwdziałania Alkoholizmowi w Lubaczowie
Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubaczowie
Powiatowe Centrum Kultury i Sportu w Lubaczowie
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Lubaczowie

Opieka Medialna:
Katolickie Radio Zamość
Twoje Radio Lubaczów

Podczas koncertu nastąpi finał konkursu „Narkotyki – droga donikąd”


O zespole:
Zespół Full Power Spirit (www.fps.kdm.pl) istnieje od 2001 roku. W ciągu 7 lat swojej działalności stal się jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Tworzą go Miru, Picia i Dzyrooo, a na co dzień wspomagają: 4 osobowy zespół instrumentalistów, Toruński Dj Ike (należący do czołówki Polskich Dj`i grających czarną muzykę), Olga Szomańska-Radwan a na koncertach bit-boxer PRYK.
W ciągu 7 lat swojej działalności zespół zagrał ponad 600 koncertów na terenie całego kraju - występując m.in. trzy krotnie na największym w Europie Wschodniej festiwalu muzyki tworzonej przez chrześcijan: Międzynarodowym Festiwalu Song of Songs w Toruniu w 2004 2006 i 2007 roku oraz w studiu imienia Agnieszki Osieckiej grając koncert który, został wyemitowany przez 3 Program Polskiego Radia. FPS koncertował także poza granicami Polski w Niemczech (podczas Światowych Dni Młodzieży), w Austrii na Europejskim Spotkaniu Młodych w Mariazell w Bułgarii na Międzynarodowym festiwalu w Bełozem oraz w Belgii.
We wrześniu 2004 r. ukończono zdjęcia do teledysku promującego singiel „Wojownik”. Aranżację opracowali wspólnie Marcin Pospieszalski (Laureat wielu prestiżowych nagród w kategorii producent) i Dj HaeM. Tę samą wersję utworu wraz z innymi pięcioma piosenkami można usłyszeć na wydanym w sierpniu 2004 roku maxi-singlu: „dobry bit + dobry przekaz”. Poza muzyką do płyty została dołączona prezentacja multimedialna zespołu.
Na zaproszenie Caritas Polska FPS w listopadzie 2004 roku przygotował specjalny utwór oraz klip promujący „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” (jedną z największych akcji charytatywnych w Polsce). Utwór nosi tytuł „Rozpal serce” W listopadzie 2004 roku ukazał się wyjątkowy projekt pt.:„Hip-hop dekalog”, który powstał z inicjatywy łódzkich Salezjanów. Na płycie znalazło się 10 piosenek o dziesięciu przykazaniach. W projekcie, na zaproszenie FPS, wzięli udział znani artyści reprezentujący różnorodne style muzyczne. We wrześniu 2005 FPS pod wodzą Mateusza Pospieszalskiego nagrał piosenkę „Raz w roku” zapraszając do współpracy zespół ZAKOPOWER, jak też primadonnę Teatru Narodowego – Katarzynę Suską. Piosenka promowała w 2005 i 2006 roku 2 edycje akcji Caritas Polska - Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom .
FPS współpracuje też z fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko„ co wyraziło się pojawieniem zespołu w 2 edycjach programu „Kolędy zaczarowane” – wyemitowanych w wigilijny wieczór 2005 i 2007 roku w TVP2 oraz w dorocznej uroczystości wręczenia nagród najbardziej zasłużonym wolontariuszom 2005 i 2007. W czerwcu 2006 roku FPS wystąpił podczas finału konkursu „Piosenki zaczarowanej”, który jest organizowany także przez fundację „Mimo wszystko”.
Od początku 2008 roku magazyn młodzieżowy Raj emitowany od ponad 13 lat na antenie telewizyjnej jedynki zyskał nowa szatę muzyczna przygotowaną przez FPS. Specjalnie na potrzeby programu zespól nagrał utwór który stanowić muzyczną ilustracje czołówki chłopaki pełnią też w programie rolę komentatorów wydarzeń prezentowanych na ekranie.
Obecnie Full Power Spirit promuj płytę „8 Błogosławieństw”, która jest kontynuacją projektu „Hip-Hop dekalog” i tak jak w przypadku wspomnianej płyty na nowym krążku nie zabrakło znakomitych gości. Za muzykę odpowiada kompozytor dekalogowych utworów – znany i ceniony saxofonista jazzowy Grzech Piotrowski. Płyta ukazała się w grudniu 2008 roku.
Bieżący czas jest bardzo pracowitym okresem. FPS razem z Marcinem Pospieszalskim przygotował soundtrack do filmu „Popiełuszko”. Piosenka „Nieśmiertelni” nagrana wspólnie z Olgą Szomańską-Radwan swoją premierę miała podczas koncertu „Solidarni z Rudą Śląską” poświęconego pamięci 23 górników tragicznie zmarłych w czasie katastrofy w kopalni Halemba. Do utworu powstał także teledysk.

Materiały multimedialne obrazujące działalności zespołu (teledyski piosenki i zdjęcia) znaleźć można pod adresem www.myspace.com/fullpowerspirit do odwiedzenie którego serdecznie zapraszamy.